Difference between revisions of "Long Run Plots"
From sPHENIX-MVTX
| Line 7: | Line 7: | ||
! scope="col” | tableX (mm) | ! scope="col” | tableX (mm) | ||
! scope="col” | tableY (mm) | ! scope="col” | tableY (mm) | ||
| − | ! scope="col” | beamEnergy | + | ! scope="col” | beamEnergy (GeV) |
! scope="col” | beamParticle | ! scope="col” | beamParticle | ||
! scope="col” | comment | ! scope="col” | comment | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
| 2 || 0847 || || || || || || || || [[File:Run0847.png|100px|thumb|center|run 0847]] || | | 2 || 0847 || || || || || || || || [[File:Run0847.png|100px|thumb|center|run 0847]] || | ||
|- | |- | ||
| − | | 3 || 0848 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || | + | | 3 || 0848 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0848.png|100px|thumb|center|run 0848]] || |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 0849 || | + | | 4 || 0849 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0849.png|100px|thumb|center|run 0849]] || |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 0850 || | + | | 5 || 0850 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0850.png|100px|thumb|center|run 0850]] || |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 0851 || | + | | 6 || 0851 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0851.png|100px|thumb|center|run 0851]] || |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 0852 || | + | | 7 || 0852 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0852.png|100px|thumb|center|run 0852]] || |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 0853 || | + | | 8 || 0853 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0853.png|100px|thumb|center|run 0853]] || |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 0854 || | + | | 9 || 0854 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0854.png|100px|thumb|center|run 0854]] || |
|- | |- | ||
| − | | 10 || 0855 || | + | | 10 || 0855 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0855.png|100px|thumb|center|run 0855]] || |
|- | |- | ||
| − | | 11 || 0856 || | + | | 11 || 0856 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0856.png|100px|thumb|center|run 0856]] || |
|- | |- | ||
| − | | 12 || 0857 || | + | | 12 || 0857 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0857.png|100px|thumb|center|run 0857]] || |
|- | |- | ||
| − | | 13 || 0858 || | + | | 13 || 0858 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0858.png|100px|thumb|center|run 0858]] || |
|- | |- | ||
| − | | 14 || 0859 || | + | | 14 || 0859 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0859.png|100px|thumb|center|run 0859]] || |
|- | |- | ||
| − | | 15 || 0860 || | + | | 15 || 0860 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0860.png|100px|thumb|center|run 0860]] || |
|- | |- | ||
| − | | 16 || 0861 || | + | | 16 || 0861 || 5-20-2019 19:34:37 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0861.png|100px|thumb|center|run 0861]] || |
|- | |- | ||
| − | | 17 || 0862 || | + | | 17 || 0862 || 5-20-2019 22:52:53 || || 1095.5 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0862.png|100px|thumb|center|run 0862]] || |
|- | |- | ||
| − | | 18 || 0863 || | + | | 18 || 0863 || 5-20-2019 22:52:53 || || 1063.6 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0863.png|100px|thumb|center|run 0863]] || |
|- | |- | ||
| − | | 19 || 0864 || | + | | 19 || 0864 || 5-20-2019 22:52:53 || || 1033.3 || 270.1 || 120 || Proton || || [[File:Run0864.png|100px|thumb|center|run 0864]] || |
|- | |- | ||
| − | | 20 || 0865 || | + | | 20 || 0865 || 5-20-2019 22:52:53 || || 1002.4 || 270.1|| 120 || Proton || || [[File:Run0865.png|100px|thumb|center|run 0865]] || |
|- | |- | ||
| 21 || 0866 || || || || || || || || [[File:Run0866.png|100px|thumb|center|run 0866]] || | | 21 || 0866 || || || || || || || || [[File:Run0866.png|100px|thumb|center|run 0866]] || | ||
Latest revision as of 15:27, 25 June 2019
| pKey | run | time | runType | tableX (mm) | tableY (mm) | beamEnergy (GeV) | beamParticle | comment | eventDisplay | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0831 | |||||||||
| 2 | 0847 | |||||||||
| 3 | 0848 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0848.png run 0848 |
|||
| 4 | 0849 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0849.png run 0849 |
|||
| 5 | 0850 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0850.png run 0850 |
|||
| 6 | 0851 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0851.png run 0851 |
|||
| 7 | 0852 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0852.png run 0852 |
|||
| 8 | 0853 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0853.png run 0853 |
|||
| 9 | 0854 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0854.png run 0854 |
|||
| 10 | 0855 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0855.png run 0855 |
|||
| 11 | 0856 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0856.png run 0856 |
|||
| 12 | 0857 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0857.png run 0857 |
|||
| 13 | 0858 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0858.png run 0858 |
|||
| 14 | 0859 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0859.png run 0859 |
|||
| 15 | 0860 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0860.png run 0860 |
|||
| 16 | 0861 | 5-20-2019 19:34:37 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0861.png run 0861 |
|||
| 17 | 0862 | 5-20-2019 22:52:53 | 1095.5 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0862.png run 0862 |
|||
| 18 | 0863 | 5-20-2019 22:52:53 | 1063.6 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0863.png run 0863 |
|||
| 19 | 0864 | 5-20-2019 22:52:53 | 1033.3 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0864.png run 0864 |
|||
| 20 | 0865 | 5-20-2019 22:52:53 | 1002.4 | 270.1 | 120 | Proton | File:Run0865.png run 0865 |
|||
| 21 | 0866 | File:Run0866.png run 0866 |
||||||||
| 22 | 0867 | File:Run0867.png run 0867 |
||||||||
| 23 | 0868 | File:Run0868.png run 0868 |
||||||||
| 24 | 0869 | File:Run0869.png run 0869 |
||||||||
| 25 | 0870 | File:Run0870.png run 0870 |
||||||||
| 26 | 0871 | File:Run0871.png run 0871 |
||||||||
| 27 | 0872 | File:Run0872.png run 0872 |
||||||||
| 28 | 0873 | File:Run0873.png run 0873 |
||||||||
| 29 | 0874 | File:Run0874.png run 0874 |
||||||||
| 30 | 0877 | File:Run0877.png run 0877 |
||||||||
| 31 | 0878 | File:Run0878.png run 0878 |
||||||||
| 32 | 0879 | File:Run0879.png run 0879 |
||||||||
| 33 | 0880 | File:Run0880.png run 0880 |
||||||||
| 34 | 0881 | File:Run0881.png run 0881 |
||||||||
| 35 | 0882 | File:Run0882.png run 0882 |
||||||||
| 36 | 0883 | File:Run0883.png run 0883 |
||||||||
| 37 | 0884 | File:Run0884.png run 0884 |
||||||||
| 38 | 0885 | File:Run0885.png run 0885 |
||||||||
| 39 | 0887 | File:Run0887.png run 0887 |
||||||||
| 40 | 0888 | File:Run0888.png run 0888 |
||||||||
| 41 | 0889 | File:Run0889.png run 0889 |
||||||||
| 42 | 0890 | File:Run0890.png run 0890 |
||||||||
| 43 | 0891 | File:Run0891.png run 0891 |
||||||||
| 44 | 0892 | File:Run0892.png run 0892 |
||||||||
| 45 | 0893 | File:Run0893.png run 0893 |
||||||||
| 46 | 0894 | File:Run0894.png run 0894 |
||||||||
| 47 | 0895 | File:Run0895.png run 0895 |
||||||||
| 48 | 0896 | File:Run0896.png run 0896 |
||||||||
| 49 | 0897 | File:Run0897.png run 0897 |
||||||||
| 50 | 0898 | File:Run0898.png run 0898 |
||||||||
| 51 | 0899 | File:Run0899.png run 0899 |
||||||||
| 52 | 0906 | File:Run0906.png run 0906 |
||||||||
| 53 | 0907 | File:Run0907.png run 0907 |
||||||||
| 54 | 0908 | File:Run0908.png run 0908 |
||||||||
| 55 | 0914 | File:Run0914.png run 0914 |
||||||||
| 56 | 0915 | File:Run0915.png run 0915 |
||||||||
| 57 | 0946 | File:Run0946.png run 0946 |
||||||||
| 58 | 0947 | File:Run0947.png run 0947 |
||||||||
| 59 | 0948 | File:Run0948.png run 0948 |
||||||||
| 60 | 0949 | File:Run0949.png run 0949 |
||||||||
| 61 | 0950 | File:Run0950.png run 0950 |
||||||||
| 62 | 0951 | File:Run0951.png run 0951 |
||||||||
| 63 | 0952 | File:Run0952.png run 0952 |
||||||||
| 64 | 0954 | File:Run0954.png run 0954 |
||||||||
| 65 | 0955 | File:Run0955.png run 0955 |
||||||||
| 66 | 0956 | File:Run0956.png run 0956 |
||||||||
| 67 | 0957 | File:Run0957.png run 0957 |
||||||||
| 68 | 0958 | File:Run0958.png run 0958 |
||||||||
| 69 | 0966 | File:Run0966.png run 0966 |
||||||||
| 70 | 0967 | File:Run0967.png run 0967 |
||||||||
| 71 | 0968 | File:Run0968.png run 0968 |
||||||||
| 72 | 0975 | File:Run0975.png run 0975 |
||||||||
| 73 | 0976 | File:Run0976.png run 0976 |
||||||||
| 74 | 0977 | File:Run0977.png run 0977 |
||||||||
| 75 | 0978 | File:Run0978.png run 0978 |
||||||||
| 76 | 0979 | File:Run0979.png run 0979 |
||||||||
| 77 | 0980 | File:Run0980.png run 0980 |
||||||||
| 78 | 0981 | File:Run0981.png run 0981 |
||||||||
| 79 | 0982 | File:Run0982.png run 0982 |
||||||||
| 80 | 0983 | File:Run0983.png run 0983 |
||||||||
| 81 | 0984 | File:Run0984.png run 0984 |
||||||||
| 82 | 0985 | File:Run0985.png run 0985 |
||||||||
| 83 | 0986 | File:Run0986.png run 0986 |
||||||||
| 84 | 0987 | File:Run0987.png run 0987 |
||||||||
| 85 | 0989 | File:Run0989.png run 0989 |
||||||||
| 86 | 0990 | File:Run0990.png run 0990 |
||||||||
| 87 | 0991 | File:Run0991.png run 0991 |
||||||||
| 88 | 0992 | File:Run0992.png run 0992 |
||||||||
| 89 | 0993 | File:Run0993.png run 0993 |
||||||||
| 90 | 0994 | File:Run0994.png run 0994 |
||||||||
| 91 | 0995 | File:Run0995.png run 0995 |
||||||||
| 92 | 0996 | File:Run0996.png run 0996 |
||||||||
| 93 | 0997 | File:Run0997.png run 0997 |
||||||||
| 94 | 0998 | File:Run0998.png run 0998 |
||||||||
| 95 | 0999 | File:Run0999.png run 0999 |
||||||||
| 96 | 1000 | File:Run1000.png run 1000 |
||||||||
| 97 | 1005 | File:Run1005.png run 1005 |
||||||||
| 98 | 1006 | File:Run1006.png run 1006 |
||||||||
| 99 | 1007 | File:Run1007.png run 1007 |
||||||||
| 100 | 1008 | File:Run1008.png run 1008 |
||||||||
| 101 | 1009 | File:Run1009.png run 1009 |
||||||||
| 102 | 1010 | File:Run1010.png run 1010 |
||||||||
| 103 | 1014 | File:Run1014.png run 1014 |
||||||||
| 104 | 1015 | File:Run1015.png run 1015 |
||||||||
| 105 | 1016 | File:Run1016.png run 1016 |
||||||||
| 106 | 1017 | File:Run1017.png run 1017 |
||||||||
| 107 | 1018 | File:Run1018.png run 1018 |
||||||||
| 108 | 1019 | File:Run1019.png run 1019 |
||||||||
| 109 | 1020 | File:Run1020.png run 1020 |
||||||||
| 110 | 1021 | File:Run1021.png run 1021 |
||||||||
| 111 | 1022 | File:Run1022.png run 1022 |
||||||||
| 112 | 1036 | File:Run1036.png run 1036 |
||||||||
| 113 | 1037 | File:Run1037.png run 1037 |
||||||||
| 114 | 1038 | File:Run1038.png run 1038 |
||||||||
| 115 | 1040 | File:Run1040.png run 1040 |
||||||||
| 116 | 1040 | File:Run1040.jpg run 1040 |